Rambler's Top100

редтрам»
Загрузка ...
форум "Глобалиста"
реклама»

Світовий банк у 2009 році видав рекордну кількість кредитів

У 2008-2009 фінансовому році, що завершується 30 червня, Світовий банк видав для підтримки держав, що розвиваються рекордну суму - майже 60 мільярдів доларів. За цей період банк профінансував 767 проектів, виділивши для боротьби з кризою 58,8 мільярда доларів, що на 54% більше, ніж роком раніше.


Глава Світового банку Роберт Зеллік заявив, що в 2009 році значно збільшилася кількість країн, які просять Світовий банк про допомогу, і очікується, що така тенденція протримається до 2010 року.

«Мільйони людей все ще страждають, і ми повинні і надалі допомагати країнам зберігати фінансування таких життєво важливих сфер як інфраструктура, інвестиції в людський капітал і системи забезпечення соціальних гарантій. Інакше ми ризикуємо втратити всі наші результати боротьби з бідністю, яких ми досягли за останні роки », - заявив пан Зеллік.

В рамках програм допомоги країнам, що розвиваються, СБ виділив 20,7 мільярда доларів на фінансування інфраструктури та створення нових робочих місць. Крім того, наприклад, Білорусії банк виділив кредит у 125 мільйонів доларів для проекту енергоефективності.

Україна отримала від СБ 350 мільйонів доларів першого траншу кредиту і повинна отримати ще близько 400 мільйонів до кінця року, якщо виконає умови, які висунула всесвітня інституція щодо оздоровлення банківської системи України.

Комментарии запрещены.

Каталоги, счетчики и рейтиги
Счетик Liveinternet - лого ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - www.logoSlovo.RU
BlogMemes.ru
Rambler's Top100 Новости Дня